Aktualności

 2017r.

 

06.06.2017r.

    Moi Drodzy,

Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą warsztatów TAE i skorzystania z atrakcyjnej propozycji wspólnego uczenia się, dobrej zabawy, wymiany doświadczeń
i rozwijania umiejętności.
Naszą ofertę kierujemy do nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

 

 

   ZGŁOSZENIE     Do pobrania PDF

   ZGŁOSZENIE     Do pobrania Word                       

     

   OFERTA               Do pobrania

 

 

25.05.2017r. Rusza projekt, wiecej szczegółów 30.05.2017r.

 

 29.04.2017r.

OD MAJA BIEŻĄCEGO ROKU RUSZAMY
Z CYKLEM SZKOLEŃ OTWARTYCH 
DLA NAUCZYCIELI, OPIEKUNÓW, WYCHOWAWCÓW
I DYREKTORÓW PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.

 WSPÓŁPRACA Z AMLUS - ACTIO.

 

   JEŚLI SZUKASZ MIEJSCA I TERMINU SZKOLENIA  -  PATRZ NA KONKRETNĄ OFERTĘ.

   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY -  ZAKŁADKA W MENU GŁÓWNYM "DO POBRANIA".

 

 

 

 

 

 

05.04.2017r.

Zapraszamy do udziału w otwartym szkoleniu z obszaru podstawowych
kompetencji managerskich:
 " Zarzadzanie zespołem  o zróżnicowanym poziomie doświadczenia zawodowego"
w terminie 12.05.2017 r. w Krakowie

                   

  OFERTA Aktualności 

   ZAŁĄCZNIKI DO OFERTY:


   UMOWA/ZGŁOSZENIE PODSTAWOWE Aktualności

   UMOWA/ZGŁOSZENIE OPCJA PREMIUM Aktualności

 

 

 Do końca miesiąca marca trwa nabór do projektu „Akademia Skutecznego Lidera Związków Zawodowych”.

"Akademia" to osiem jednodniowych szkoleń z zakresu kompetencji miękkich skierowanych do obecnych i przyszłych liderów organizacji związkowych a także innych przedstawicieli strony społecznej (np. Społecznych Inspektorów Pracy), którzy poszukują sposobów zwiększenia swojej skuteczności w relacjach z pracownikami oraz pracodawcą.

Szczegóły Projektu, w tym program, organizacja, koszty, udostępniamy zainteresowanym drogą mailową pod adresem: biuro@efros.pl

ZAPRASZAMY!

 

14 marca szkolenie dotyczące przeciwdziałania przemocy i agresji w środowisku szkolnym. Więcej o temacie agresji dzieci i młodzieży już 8 marca (!)  w zakładce "Blog". Kilka uwag o tym czym jest agresja konstruktywna i destruktywna, skąd się bierze, jakie są jej skutki i przede wszystkim - Jak radzić sobie z zachowaniami agresywnymi u dzieci i młodzieży?
Jak zapobiegać i czy faktycznie jesteśmy w stanie zapobiegać wszelkim formom agresji u dzieci? Jak pracować i jak pomagać dzieciom agresywnym, kierującym przemoc na zewnątrz i do wewnątrz?
8 marca   zapraszam do poczytania, refleksji i podjęcia działań -  artykuł "Człowiek istota społeczna - agresja" w zakładce "Blog".

Luty. W Brukseli Szkolenie Europejskiego Instytutu Związków Zawodowych dla „Młodych liderów związków zawodowych”. Drugi tydzień pracy z uczestnikami z 15 krajów europejskich nad doskonaleniem ich umiejętności przywódczych. Tym razem na tapecie tajniki skutecznej komunikacji, sztuka prezentacji, networking i zasady wywierania wpływu. Całość z uwzględnieniem dwóch kontekstów tj. funkcjonowania instytucji Unii Europejskiej oraz wielokulturowości. Warto podkreślić ogromną motywację i zaangażowanie uczestników w proces podnoszenia swoich kompetencji.

Styczeń i luty upłynęły szkoleniowo pod tematyką zagadnień związanych ze zjawiskiem wypalenia zawodowego u  nauczycieli
oraz wychowawców, poszerzaniem kompetencji coachingowych w rolach trenera, nauczyciela, menagera.


Tradycyjnie już, we współpracy z instytutem GO WORK, zrealizowaliśmy szkolenia rozwijajace umiejętność redagowania protokołów rad pedagogicznych - w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

 

 

 2016r.

Zapraszam wszystkich coachów na szkolenie doskonalące kompetencje coachingowe!

POBIERZ OFERTA SZKOLENIA  Aktualności

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD ADRESEM E-MAIL: biuro@efros.pl

 

W maju zakończyliśmy w Hilton Garden Inn Kraków projekt szkoleniowy pt. „ Insights Dicovery Skuteczna Sprzedaż". Bardzo dziękujemy uczestnikom za wspaniałą, pełną zaangażowania i kreatywności atmosferę oraz za słowa uznania. Referencje

 

W lipcu zakończyliśmy cykl szkoleń dla naszego Klienta „Fitness Platinium” z zakresu coachingowego stylu zarządzania oraz „Action learning”. Z dumą prezentujemy otrzymane Referencje.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę!  

 

Współpraca z aplikacją audio - blog wciąż się rozwija a sama aplkacja dostarcza wiele ciekawych podniet i inspiracji, dotyczacych rozwoju osobistego i zawodowego. Polacam szczególnie tym, którzy lubią i mają możliwośc raczej słuchać aniżeli czytać czy oglądać. Reportaże, wywiady i audycje dostępne są już nie tylko  w wersji komórkowej ale także komputerowej.

Już wkrótce wywiad o tym jak podsumować konstruktywnie czas wypoczynku i wakacji a także w jaki sposób wejść w okres świadomie zaplanowanych zmian.

Serdecznie zapraszam !!!

www.audio-blog.pl

We wrześniu  i pażdzierniku dwudniowe eksperymentowanie z coachingiem w pracy trenera, komunikacją i praktyka trenerską. Grupa niezwykle przedsiębiorczych entuzjastek.
Trochę zasad, technik i przede wszystkim doświadczanie! 

 

Wrzesień - rzeszowska grupa protokolantów. We wspólpracy z GOWORK.PL. Pigułka teorii, praktyka i wymiana doświadczeń. Twórczo, dociekliwie i intensywnie.

Październik - Wrocław i grupa nauczycieli przedszkolnych oraz szkolnych. Ewaluacja wewnętrzna krok po kroku. Warsztatowo jak zawsze. We współpracy z GOWORK.PL.

Październik – W Warszawie Szkolenie Europejskiego Instytutu Związków Zawodowych dla „Młodych liderów związków zawodowych”. Pierwszy z 3 tygodni pracy z uczestnikami z 15 krajów europejskich a głównym celem jest podniesienie ich kompetencji przywódczych. Świetni ludzie, z których większość już niebawem będzie pełnić wysokie funkcje w swoich organizacjach. Wspaniała energia i imponujące tempo pracy. Bardzo ciekawe doświadczenie trenerskie ze względu na różnorodność kulturową grupy.    

Październik – Centrum konferencyjne w Cannington Court (Wielka Brytania). Warsztaty dla jednego z największych europejskich producentów energii dot. długoterminowej strategii  w obszarze bezpieczeństwa pracy. Dariusz w roli facylitatora jednej z grup roboczych.  

 

Listopad 2016 – Jarosław - Szkolenie dla kadry Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych – warsztaty nt. tworzenia efektywnego zespołu na poziomie szkoły, zespołu przedmiotowego oraz klasy. Duża energia, kreatywność i zaangażowanie uczestników, bardzo ciekawe wnioski i wspaniała atmosfera!

 

Grudzień 2106 – Sandomierz - doroczne Seminarium Techniczne BHP i Ochrona Środowiska w energetyce Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej – Dariusz z wykładem pt.: „Lider bezpieczeństwa – behapowiec, menager, inżynier czy influencer?”.

 

Grudzień 2016 – Wrocław – Monika w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej  z warsztatami nt. aktywizujących metod i technik nauczania. Tradycyjnie już przyjazna atmosfera, gotowość do doświadczania i eksperymentowania.

 

Grudzień 2016 - Kraków – Dariusz jako trener i ekspert w szkoleniu Europejskiego Instytutu Związków Zawodowych i OPZZ na temat efektywnego nadzoru nad warunkami pracy prowadzonego przez stronę społeczną. Uczestnicy z 9 krajów Unii Europejskiej, masa ciekawych doświadczeń i wymienionych dobrych praktyk.  

 

KONTAKT

EFROS
Monika Goc
ul. Drukarska 11/13
30-348 Kraków,
tel. 608 605 140
tel. 503 682 672
mgoc@efros.pl biuro@efros.pl

Strona wykonana przez: PageView